Rubriky
Novinky

UNION Glashütte Belisar Chronograph: Retro klasika v nové barvě a s vylepšeným strojkem

Hodinářská manufaktura UNION Glashütte dále rozvíjí stále oblíbenější sportovní chronograf Belisar a nově jej představuje se zeleným číselníkem a také vylepšeným strojkem s křemíkovým vláskem a rezervou nátahu 65 hodin.

Tmavě zelený číselník s barevným gradientem zaručeně upoutá pozornost, velké číslice v hranatém retro stylu, pulzometr a typické retro prvky jako velká tlačítka a mírně vypouklé safírové sklíčko pak dotvářejí typický vintage charakter hodinek.

Automatický strojek s křemíkovým vláskem a vysokou rezervou nátahu

Malý sekundový subčíselník na 9. hodině je stále černý, zatímco další dva pomocné subčíselníky a displej pulsometru vynikají matnou bílou barvou.

Uvnitř 44mm pouzdra hodinek tiká první strojek své generace UNG-27.S1 s křemíkovým vláskem a vysokou rezervu nátahu 65 hodin. Hodinky jsou rovněž vybaveny řemínkem ze zelené nubukové kůže s broušeným okrajem a bílým prošitím.

Číselník hodinek obsahuje tachymetry a pulzometr s ručičkami, které jsou potaženy vrstvou Super-LumiNova®. Ručičky pulsometru jsou navíc opatřeny červenými body. Ukazatel data se nachází na 6. hodině.

Retro v každém detailu

Na známý pandí číselník, který se táhne od středu k vnější straně, byl nanesen tmavě zelený barevný gradient. Tachymetry vynikají kontrastním proužkem. Malý sekundový subčíselník na 9. hodině je stále černý, zatímco další dva pomocné subčíselníky a displej pulsometru vynikají matnou bílou barvou. Velké hranaté číslice připomínající zejména klasickou modernu podtrhují retro charakter hodinek. Stejný efekt mají i velká tlačítka chronografu a mírně vypouklé safírové sklíčko.

Tmavě zelený číselník hodinek obsahuje tachymetry a pulzometr s ručičkami, které jsou potaženy vrstvou Super-LumiNova®. Ručičky pulsometru jsou navíc opatřeny červenými body. Ukazatel data se nachází na 6. hodině. Chronograf měří celkem 44 mm a pouzdro doplňuje tmavě zelený řemínek z nubukové kůže. Nový chronograf Belisar je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 71.990,- Kč.

Autor: Tiskovka

Plusmínus needitované tiskové zprávy a fotky od hodinkových značek. Tzn. neobsahují subjektivní názory, ale prosté informace od výrobců a prodejců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *