Rubriky
Novinky

Oris Propilot X Calibre 400: Mechanický stroj na radost

Ostré technicistní linie 39mm titanového pouzdra nových hodinek Oris ProPilot X jsou inspirované více než stoletou leteckou historií značky. Chod zajišťuje vysoce antimagnetický, pětidenní automatický inhouse strojek Calibre 400 s desetiletou zárukou. Ryzí radost z mechaniky.

Pětidenní rezerva nátahu a servisní interval 10 let

Nevšední titanové hodinky, které každým svým aspektem dávají najevo technické zpracování, jsou poháněny manufakturním automatickým strojkem vlastní výroby Oris Calibre 400, který je ztělesněním vysoké technologické úrovně manufaktury Oris v Hölsteinu, která vyrábí pouze mechanické hodinky. Tento strojek nabízí pětidenní rezervu chodu a Oris si je svým posledním strojkem tak jistý, že doporučený servisní interval je neuvěřitelných 10 let.

Více než 30 antimagnetických součástek, včetně křemíkového krokového kola a křemíkové kotvy

Přesnost strojku je v intervalu -3 až +5 sekund denně, což odpovídá normám pro certifikaci chronometrů, a to i po vystavení magnetickým polím, kterými jsme denně obklopeni. Vysoká míra antimagnetismu je docílena použitím více než 30 neželezných a nemagnetických součástek včetně křemíkového krokového kola a křemíkové kotvy. Titanové pouzdro má rozměr 39 mm s vodotěsností 100 m (10 bar).

Nová spona s patentovaným systémem LIFT

Ostré linie pouzdra inspirovaného letectvím jsou upraveny saténovou a pískovanou povrchovou úpravou, což hodinkám dodává syrový, technický vzhled, doplněný známou lunetou ProPilot. Vysoce technicistní vzhled hodinek podtrhuje titanový náramek s překlápěcí sponou s Orisem patentovaným systémem LIFT. Na všechny hodinky řady Calibre 400 se vztahuje desetiletá záruka a desetileté doporučené servisní intervaly, což platí i pro hodinky ProPilot X Calibre 400.

Více informací, fotografií a také seznam autorizovaných prodejců na webu výrobce.

Autor: Tiskovka

Plusmínus needitované tiskové zprávy a fotky od hodinkových značek. Tzn. neobsahují subjektivní názory, ale prosté informace od výrobců a prodejců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *