Rubriky
Novinky

Certina představuje revoluční koncept DS+: Hodinky s vyměnitelnými pouzdry

Jedny hodinky, nekonečné množství možností. Švýcarská hodinářská značka Certina přichází na trh s novým velkolepým konceptem DS+, díky kterému si můžete u hodinek měnit nejen řemínky, ale nově také tvary pouzdra. Bez použití jakýchkoliv nástrojů si tak můžete kompletně změnit vzhled svých hodinek.

Důmyslně navržená trojdílná konstrukce

Tajemství konceptu DS+ spočívá v trojdílné konstrukci: vnitřní tělo, vnější pouzdro a pásek. Každá z těchto tří částí funguje samostatně a může být libovolně kombinována s ostatními dvěma. Hodinky se skládají vtisknutím kulatého těla, které je dostupné se třemi různými číselníky, do jednoho z šesti pouzder z nerezové oceli. Ta mají průměr od 40 do 43 mm.

Tělo se připevňuje z jedné strany šroubovací korunkou hodinek a z druhé upevňovací korunkou. Maximální těsnost zaručí inovativní těsnění vyrobené z bio materiálu. Díky systému rychlé výměny Quick-change je možné k pouzdru v mžiku připnout jeden ze dvou ocelových náramků nebo další nepřeberné množství řemínků.

Tři předpřipravené sady i možnost nakombinovat si zcela vlastní

V průběhu listopadu budou takto u autorizovaných prodejců k dostání 3 různé základní sady hodinek. Aqua & Sport s černým číselníkem. Sada Sport & Urban se stříbrným číselníkem a sada Urban & Heritage s tmavě modrým číselníkem. Jejich cena bude startovat na 26.290,- Kč.

V každé sadě budou 2 různá pouzdra, jeden náramek a jeden řemínek. Další díly bude ale možné si doobjednat, případně si online sestavit sadu úplně vlastní. Jak to funguje, si můžete už teď vyzkoušet v online konfigurátoru.

Automatický a antimagnetický strojek a vodotěsnost do 200 m

Všechny barevné varianty hodinek jsou poháněny moderním, spolehlivým a odolným automatickým strojkem Powermatic s rezervou chodu až 80 hodin. Ten je navíc vybaven křemíkovým vláskem setrvačky NivachronTM.

Tento inovativní materiál je odolný vůči vlivu magnetických polí a díky tomu strojek funguje dlouhou dobu s maximální mechanickou přesností. Hodinky jsou vodotěsné až do 20 barů (200 m), a to díky ultra odolné konstrukci se šroubovacím dýnkem a korunkou.

Krabička z recyklovatelných materiálů s volnými přihrádkami na další díly

Každá sada je zabalena do elegantní krabičky, ve které jsou veškeré jednotlivé části bezpečně připevněny na svém místě. Krabička navíc slouží nejen k uschování, ale také vystavení jednotlivých dílů.

Navíc disponuje dalšími volnými přihrádkami na nové díly, které si zákazníci mohou doobjednávat později. Aby Certina učinila za dost svým cílům v oblasti udržitelnosti, je obal kompletně vyroben z recyklovatelných materiálů. Více o konceptu DS+ si můžete přečíst na webu Certiny.

Video z prvními dojmy z reálných hodinek si můžete pustit na našem kanálu:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *